Świadczymy szeroko rozumiane usługi kooperacyjne. Nasz nowoczesny park maszynowy wyposażony jest w najwyższej klasy urządzenia do obróbki metalu renomowanych firm – Salvagnini, Finn Power, Boschert, Schroeder, Safan, Gema. Technologia, wiedza, ponad dwudziestosześcioletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem w Twoim biznesie.

Każda realizacja zaczyna się od projektu – produkcję możemy prowadzić w oparciu o dostarczą przez Ciebie dokumentację techniczną lub przygotowaną przez nas, odpowiadającą Twoim potrzebom. Nasze biuro projektowe z doświadczonymi inżynierami, technologami i konstruktorami zaprojektuje produkt, doradzi najbardziej ergonomiczne materiały i technologię wykonania oraz opracuje optymalny plan produkcyjny.

Realizujemy zlecenia dla wielu gałęzi przemysłu. Dla naszych polskich i zagranicznych klientów produkujemy elementy dedykowane, takie jak obudowy do maszyn i urządzeń, skrzynek sterujących i elektrycznych. Tworzymy ramy i elementy wyposażenia do szaf serwerowych, telekomunikacyjnych i elektrycznych.

Realizujemy zlecenia wielkoseryjne i jednostkowe, podejmujemy się również projektowania i testowania prototypów. Profesjonalnie wykonamy każde Twoje zlecenie. Stawiamy na dostarczanie wysokiej jakości produktów oraz terminowość – wiemy, że od naszej pracy zależy sukces Twojego przedsiębiorstwa.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, masz pytania dotyczące współpracy, chcesz otrzymać indywidualną wycenę – napisz do nas: kooperacja@karon.eu.

Poniżej niektóre z realizacji.