Lettero, to marka profesjonalnych produktów skierowanych przede wszystkim do branży poligraficznej. Obejmuje zaawansowaną technologicznie serię urządzeń Color Matching do profesjonalnej oceny koloru w przemyśle oraz wyposażenie pomocnicze dla poligrafii. Pod marką Lettero produkujemy również meble metalowe. Stanowią one wyposażenie biur, szkół, magazynów, bibliotek i wielu innych instytucji, w których liczy się funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz trwałość zastosowanych rozwiązań.
Marka Lettero jest znana w kraju jak i za granicą.

Czytaj więcej na stronie www.lettero.com.pl

ALLHALL, to ekskluzywne meble do szeroko rozumianej przestrzeni wejściowej: przedpokoju, recepcji, holu i poczekalni. Przez cały czas aktywnie dopasowujemy kolekcje do zmieniających się potrzeb Klientów, stale poszukujemy nowych rozwiązań oraz nietypowych materiałów. Meble marki ALLHALL to najbogatsza oferta mebli do przedpokoju nie tylko na polskim na rynku. Nasze produkty umożliwiają swobodne zestawienie i dają duże możliwości aranżacji przestrzeni. Wyróżnia je: funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne,  atrakcyjne, unikalne wzornictwo oraz najwyższej jakości materiały.

Czytaj więcej na stronie www.allhall.pl

Straponten, czyli rozkładane siedzisko naścienne stanowi odpowiedź na potrzeby związane z zagospodarowaniem pomieszczeń o szczególnych wymaganiach użytkowych i komunikacyjnych, we wnętrzach zarówno publicznych jak i prywatnych.
Nasze siedziska to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie do korytarzy i poczekalni. Zajmując niewiele miejsca po złożeniu, zapewniają bezpieczeństwo ciągów komunikacyjnych. Neutralna, uniwersalna i nowoczesna estetyka siedzisk swobodnie łączy się z wieloma stylami docelowych pomieszczeń. Ich wytrzymałość i niezawodność została rzetelnie sprawdzona i poświadczona właściwymi testami i opiniami technicznymi.

Czytaj więcej na stronie www.straponten.com

przedpokoje.pl, należący do firmy sklep internetowy z meblami do przedpokoju. Można w nim szybko i wygodnie zamówić wszystkie kolekcje marki Allhall kierowane do klientów indywidualnych. W ciągłej sprzedaży są wszystkie bieżące kolekcje, tutaj też najszybciej pojawiają się nowości, a na osoby szukające okazji czekają liczne promocje. Oprócz sprzedaży publikujemy również porady w zakresie urządzania wnętrz, skupiając się oczywiście na przedpokoju. Przez kilka lat obecności na rynku zyskaliśmy duże grono zadowolonych klientów, polecających naszą markę.

Czytaj więcej na stronie www.przedpokoje.pl