Od lat zajmujemy się obróbką metalu. Wykonujemy wszelkiego rodzaju dedykowane elementy metalowe do mebli. Tworzone przez nas akcesoria charakteryzują się nowoczesnym, wpisującym się w aktualne trendy designem. Wykorzystanie metalu do produkcji frontów szufladowych i szafkowych oraz drzwi do szaf pozwala nam uzyskać wyjątkowy efekt wizualny, który urozmaici każdą przestrzeń. Oferujemy usługi gięcia, tłoczenia i perforacji frontów według indywidualnego wzoru. W ażurowych elementach istnieje również możliwość dodatkowego wykorzystania elementów oświetleniowych. Produkowane przez nas metalowe fronty meblowe – zarówno te małe, jak i te duże – mogą zostać wykończone na dwa sposoby: wysokiej jakości lakierami proszkowymi (kolorystyka RAL) lub laminatem imitującym drewno.

Wykonamy dla Ciebie również takie akcesoria meblowe jak nogi, stelaże, stoliki czy korpusy meblowe. Dostarczamy elementy gięte, spawane i wycinane na dowolny kształt – Ty przedstawiasz nam swój pomysł, my zajmujemy się jego realizacją. Zlecenia wykonujemy terminowo, dokładając wszelkich starań, by metalowe akcesoria meblowe zachwycały wysoką jakością.

Współpracujemy z wieloma fabrykami w Polsce i za granicą. Produkujemy średnie i duże serie według indywidualnego projektu klienta. Nasz rozbudowany park maszynowy umożliwia wykonanie niemal każdego metalowego elementu do mebli, który dostosowany będzie do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu: kooperacja@karon.eu. Odpowiemy na wszelkie pytania i dokonamy indywidualnej wyceny.

Poniżej niektóre z realizacji.

 

Metalowe fronty meblowe (gięte, tłoczone, perforowane, podświetlane)

 

Metalowe akcesoria meblowe, w tym nogi, stelaże i stoliki

 

Szuflady, półki, wnętrza szuflad (proste i ukośne), panele wieszakowe (płaskie i wypukłe)

 

Inne