Do wykańczania powierzchni metalowych korzystamy ze sprawdzonej metody malowania proszkowego na sucho. Dysponujemy nowoczesną lakiernią proszkową, która pozwala na wysokojakościowe malowanie nawet najbardziej skomplikowanych detali. Kładziemy duży nacisk na proces chemicznego przygotowania powierzchni. W tym celu stosujemy mycie i zabezpieczanie elementów lakierowanych podkładem nanoceramicznym, które gwarantują uzyskanie wysokiej jakości efektu końcowego. Proces ten zapewnia długoletnią odporność na warunki atmosferyczne. Na życzenie Klienta wykonujemy również usługę cynkowania oraz fosforyzowania.

W naszej lakierni proszkowej świadczymy usługi malowania elementów o długości do sześciu metrów. Proces malowania możemy przeprowadzać na materiałach:

  • stal,
  • staliwo,
  • żeliwo,
  • metale kolorowe (aluminium, miedź, mosiądz).

Usługę malowania proszkowego świadczymy wyłącznie przy użyciu wysokiej jakości farb renomowanych marek, od sprawdzonych dostawców. Wykorzystywane przez nas materiały malarskie posiadają niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa, są wydajne, co pozwala nam zaproponować Tobie konkurencyjne ceny za usługę. Stosowanie farb proszkowych jest w stu procentach bezpieczne tak dla ludzi, jak i środowiska naturalnego – nie stosujemy i nie emitujemy szkodliwych substancji.  Do malowania wykorzystujmy farby w kolorach z palety RAL. Nasi lakiernicy są fachowcami w swojej dziedzinie – profesjonalnie podchodzą do każdego etapu malowania proszkowego.

Z naszych usług malowania proszkowego na sucho korzysta wiele firm z branży poligraficznej, meblowej, ciepłowniczej czy motoryzacyjnej. Skontaktuj się z nami: kooperacja@karon.eu, byśmy mogli przedstawić Ci szczegółową ofertę wraz z indywidualną wyceną oraz terminami realizacji. Realizujemy zarówno zlecenia seryjne, jak i jednostkowe.