Posiadamy wydzieloną powierzchnię zapewniającą odpowiednie warunki montażu wyrobów gotowych. Dla naszych klientów montujemy wyroby gotowe z nie tylko z elementów metalowych. Mamy doświadczenie w montażu wyrobów składających się z metalu i innych materiałów np. części z tworzyw sztucznych, drewna i płyt meblowych, szkła oraz podzespołów elektrycznych i elektronicznych. Zmontowane wyroby pakujemy w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

Dla naszych klientów świadczymy usługę montażu wyrobów gotowych nie tylko z elementów metalowych. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć każdy proces montażu. Mamy doświadczenie w montażu wyrobów składających się z metalu i innych materiałów na przykład części z tworzyw sztucznych, drewna i płyt meblowych, szkła. Specjalizujemy się w montażu podzespołów elektrycznych i elektronicznych. Wiedza, kompetencje i doświadczenie sprawiają, że oferujemy kompleksowe rozwiązania dla klientów z praktycznie każdej branży. Posiadamy wydzieloną powierzchnię zapewniającą odpowiednie warunki do świadczenia naszych usług. Wśród nich wymienić można lutowanie, klejenie, wciskanie, skręcanie, nitowanie czy zgrzewanie.

Nasza grupa montażowa składa się z ludzi posiadających odpowiednie uprawnienia, takie jak BHP, spawalnicze, do kierowania wózkami i podnośnikami. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, który pozwala na optymalizację procesu montażu i pakowania zamówień.

Zmontowane wyroby pakujemy w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Przygotowane przez nas elementy odpowiednio zabezpieczymy przed wysyłką, by nieuszkodzone dotarły do Ciebie. Wiemy, że dostarczanie wyrobów gotowych i podzespołów dla Twojego przedsiębiorstwa, ma wpływ na sukces Twoich działań. Dlatego powierzone nam usługi montażu i pakowania wykonujemy w określonym terminie, dbając jednocześnie o wysoką jakość produktów.

Korzystając z naszych usług montażu i pakowania, zyskujesz:

  • rzetelnego partnera biznesowego,
  • pewność, że zamówienie wykonane zostanie w określonym terminie z zachowaniem dbałości o wysoką jakość usług,
  • wsparcie i doradztwo profesjonalnego zespołu konstruktorów i inżynierów,
  • konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do kontaktu z nami: kooperacja@karon.eu. Przedstaw nam swoje zapotrzebowanie na usługę montażu i pakowania, byśmy mogli przygotować dla Ciebie indywidualną wycenę oraz zaproponować jak najszybsze terminy realizacji. Zoptymalizujemy nasze procesy, by przebiegały jak najefektywniej.