Zapewniamy kompleksową obróbkę blach zarówno stalowych, nierdzewnych jak i wykonanych z metali kolorowych. Do zaginania blach wykorzystujemy prasy krawędziowe serwoelektryczne CNC marki Safan wyposażone w najlepszej klasy narzędzia Wila, dla zapewnienia precyzji zaginania blach i wysokiej jakości wykończenia. Bez względu na wielkość zamówienia wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższej jakości usługi gięcia blach.

W ramach usługi plastycznej obróbki blach oferujemy szeroki zakres prac, opiekę i wsparcie inżynierskie doświadczonych operatorów, najnowocześniejsze oprogramowanie oraz cyfrowe sterowanie całym procesem. Wszystko to przekłada się na dostarczanie wysokiej jakości produktów, spełniających nawet najbardziej rygorystyczne wymogi.

Wykwalifikowany personel i zaplecze techniczne zapewniają uzyskanie elementów wysokiej jakości przy dowolnej liczbie egzemplarzy i stuprocentową powtarzalność kształtu. Oferujemy gięcie blach na dowolny, także bardzo skomplikowany kształt. Parametry naszych nowoczesnych pras krawędziowych pozwalają na obróbkę każdej blachy – aluminium, mosiądzu, miedzi, blachy czarnej czy stali nierdzewnej.

Na stałe współpracujemy z firmami z wielu branż, dla których realizujemy zlecenia o różnym stopniu skomplikowania. Wiemy, że od jakości świadczonych przez nas usług zależy też sukces naszych biznesowych partnerów, dlatego w naszej pracy stawiamy na wysoką jakość wykonania, terminowość i precyzję na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Realizujemy zlecenia seryjne i jednostkowe – do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, by gięte przez nas metalowe elementy spełniły Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu: kooperacja@karon.eu. Przeanalizujemy Twoje zapytanie, dokonamy rzetelnej wyceny i określimy satysfakcjonujący termin realizacji zamówienia.