W naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi łączenia metalu na zimno. W procesie produkcji wykorzystujemy technologię nitowania radialnego oraz łączenia nitami zrywalnymi i nitonakrętkami. Połączenia wykonane w ten sposób są wytrzymałe, oszczędne i estetyczne, umożliwiają łączenie ze sobą różnych materiałów. W zależności od potrzeb nitowanie wykonujemy przy użyciu różnych rodzajów nitów: tulejowych lub trzpieniowych. Tę usługę łączenia na zimno wykonujemy praktycznie na każdym rodzaju blachy – ocynkowanej, czarnej, lakierowanej i innych – w zakresie 0,5-20 mm.

Naszym Klientom w ramach łączenia na zimno oferujemy również usługę klinczowania blach ocynkowanych. Metoda ta nie wymaga stosowania dodatkowego elementu złącznego. Jest bezpieczna dla obrabianych powierzchni – nie powoduje uszkodzeń. Pozwala także na uzyskanie powtarzalnych elementów.

Zapraszamy do kontaktu: kooperacja@karon.eu – odpowiemy na Twoje pytania dotyczące świadczonych przez nas usług łączenia na zimno, wykonamy wycenę i poinformujemy Cię o terminach realizacji. Możesz nam zlecić produkcję seryjną i jednostkową.