Jesteśmy gotowi do produkcji na podstawie otrzymanej od klienta dokumentacji technicznej. Możemy też zaprojektować wyrób od podstaw. Nasi inżynierowie, konstruktorzy i technolodzy pomagają w przekształceniu pomysłu klienta w gotowy projekt. Wykonujemy dokumentację techniczną niezbędną w procesie produkcyjnym. Następnie przygotowujemy prototyp.

Przy planowaniu produkcji ważnym działaniem jest prototypowanie. Symulacja produktu pozwala obniżyć koszt jego wdrożenia za sprawą przetestowania jego funkcjonalności bez angażowania dużych środków finansowych. Usługa prototypowania daje nam również możliwość wczesnego wykrycia ewentualnych błędów w projekcie oraz ich poprawienia. Prototypy wykonujemy do produkcji seryjnej oraz niskoseryjnej produkcji wyrobów gotowych.

Po wykonaniu usługi projektowania i prototypowania możemy przystąpić do produkcji. Skorzystaj z naszej bogatej oferty obróbki metalu.

W ramach usługi projektowania i prototypowania zapewniamy:

  • profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta,
  • specjalistyczne doradztwo,
  • produkcję na bazie dostarczonej dokumentacji technicznej lub przygotowanej przez nas,
  • monitoring i optymalizację pracy ludzi i maszyn przekładającą się na krótki termin realizacji zleceń, dokładność produkcji oraz jak najmniejsze generowanie odpadów,
  • konkurencyjne ceny.

Stoi za nami ponad dwudziestosześcioletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszamy do kontaktu: kooperacja@karon.eu. Dokonamy wyceny usługi projektowania i prototypowania, określimy czas jej realizacji. Przedstaw nam swój pomysł, a my zajmiemy się jego realizacją. Możemy zaoferować Ci także kompleksową obsługę – od projektowania, poprzez prototypowanie, aż do wykonania wyrobu gotowego.