produkcja-na-zamowienie-kafel

W ramach kooperacji i podwykonawstwa produkujemy części, akcesoria, podzespoły i wyroby gotowe. Oferujemy produkcję seryjną jak i pojedynczych wyrobów. Dzięki doświadczeniu w produkcji własnej możemy zaoferować unikalne połączenie wiedzy i doświadczenia w projektowaniu i produkcji wyrobów dla różnych branż. Obsługujemy całość procesu produkcji: od projektu, przez wykonanie prototypu, po montaż, pakowanie i wysyłkę wyrobów gotowych.

Na stronie „REALIZACJE DEDYKOWANE” możesz zapoznać się z wybranymi naszymi dotychczasowymi realizacji. Specjalizujemy się w świadczeniu usług dla poligrafii, meblarstwa i przemysłu. Wśród naszych realizacji wymienić można choćby metalowe korpusy i obudowy do maszyn, myjki przemysłowe, standy reklamowe czy metalowe fronty i akcesoria do mebli wycinane, gięte i tłoczone na dowolny kształt. Coraz częściej zgłaszają się do nas instytucje publiczne takie jak biblioteki, urzędy, sądy, archiwa czy uczelnie, które są zainteresowane są naszą ofertą. Poza wykonywaniem zleceń na takie konstrukcje jak metalowe obudowy szaf przeciwpożarowych, metalowe regały i szafy do przechowywania i archiwizacji dokumentów, podejmujemy się produkcji i wyposażania przestrzeni publicznych w składane siedziska – straponteny. Jest to rozwiązanie idealne do poczekalni, recepcji oraz auli i sal widowiskowych.

Podejmujemy się zleceń na wykonanie nawet najbardziej nietypowych elementów i konstrukcji. Nasz zespół wykwalifikowanych technologów, inżynierów i operatorów na każdym etapie produkcji służy radą, nieustannie poddaje kontroli jakość wykonywanych elementów i czuwa nad terminowym wykonaniem usługi, co czyni nas niezawodnym partnerem dla Twojego biznesu.

Zapraszamy do kontaktu z nami: kooperacja@karon.eu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, wycenimy koszt usługi i określimy czas jej realizacji.