Nasze możliwości w zakresie spawania obejmują metody TIG, MIG/MAG, MMA oraz spawanie gazowe metodą 311. Spawamy: wszystkie rodzaje stopów stali, miedzi, aluminium, stopów stali nierdzewnej. Oferujemy zgrzewanie punktowe, doczołowe i liniowe elementów z większości rodzajów stali. Po spawaniu wykonujemy również obróbkę łączonych powierzchni – szlifowanie i polerowanie.

Na zlecenie klienta wykonujemy również usługę odprężania wibracyjnego. Poddawanie materiału drganiom rezonansowych pomaga zminimalizować ryzyko wystąpienia zmian w wymiarach podczas dalszej obróbki elementu metalowego lub jego końcowego użytkowania. Jest to stosunkowo szybki sposób na pozbycie się naprężeń resztkowych z elementów metalowych powstałych po spawaniu. Odprężaniu wibracyjnemu poddajemy niemal wszystkie rodzaje metale konstrukcyjne poddane wcześniej obróbce na ciepło.

Napisz do nas: kooperacja@karon.eu – prześlemy Ci szczegółową ofertę obejmującą wycenę oraz termin realizacji usługi. Profesjonalnie doradzimy, która usługa będzie najkorzystniejsza dla realizacji Twojego zamówienia. Konkurencyjne ceny, rzetelność, wysoka jakość wykonania oraz krótkie terminy realizacji sprawiają, że możemy pochwalić się szerokim gronem stałych partnerów biznesowych w Polsce. Dołącz do nich i Ty!