Przez cały czas rozwijamy się, unowocześniamy nasz park maszynowy i zwiększamy możliwości produkcji. Dlatego w naszym zakładzie nie mogło zabraknąć urządzenia łączącego możliwości cięcia laserowego z wykrawarką. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu w technologii combo pozwala wykorzystać wszystkie zalety laserowego wycinania i wykrawania, co przekłada się na wysoką jakość i szybkość produkcji.

Naszym Klientom oferujemy pełen zakres prac związanych z obróbką plastyczną blach. Możesz nam powierzyć cięcie, gięcie, tłoczenie i wykrawanie metalu. Obróbka maszynami CNC cechuje się wysoką jakością i precyzją wykonywanych elementów, powtarzalnością, ograniczeniem powstawania odpadów, i tym samym – wydatków, precyzyjnością i brakiem zmian w obrabianym elemencie.

Technologię produkcji każdorazowo dopasowujemy do Twojego zamówienia, co pozwala na wybór najbardziej ergonomicznych i optymalnych materiałów i metod obróbki. To z kolei przekłada się na skrócenie terminu realizacji zamówienia i zminimalizowanie kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykonywanych usług.

Współpracuje z nami wiele firm z Polski i zagranicy z różnych branż, które cenią nas za indywidualne podejście do Klienta, profesjonalizm i rzetelność. Dołącz do nich i Ty! Napisz do nas: kooperacja@karon.eu i przekonaj się, że jesteśmy godnym zaufania partnerem dla Twojego biznesu. Odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy dobór odpowiedniej technologii, wycenimy usługę i określimy termin realizacji.